https://www.high-endrolex.com/24
https://www.high-endrolex.com/24
a extensive progression is definitely the properties with the best this website in the world.
https://www.high-endrolex.com/24
https://www.high-endrolex.com/24
Jak správně líbat + video | JakSprávně.cz

Jak správně líbat


Návod pro všechny holky a kluky kteří neví jak na to, správný postup jak zahájit líbání a popis celé základní techniky.

Chvíle před líbáním

Signály které by Vás měly zajímat

Existují jemné náznaky že se chcete líbat, aniž byste museli jít s pravdou ven a něco říct, jak to dát najevo?

  • sledujte rty Vašeho protějžku (ideálně tak, aby si toho všimnul)
  • nedávejte rty k sobě, mějte je lehce přiotevřené
  • udržujte Vaše rty vlhké, ideální pro holky je pomoci si pomádou nebo leskem na rty.
  • vyvarujte se žvýkaček, za prvé to není moc romantické a za druhé by Vám mohla dělat problémy při líbání

Nebojte se oťukávat

Pokud máte dost odvahy, zkuste prolomit ledy lehkým polibkem na tvář nebo na ruku. Pokud Váš protějšek projevuje zájem, je pravděpodobně bezpečné pokračovat na rty. Pokud líbáte dívku vezměte její ruku apomalu ji zvedejte ke svým rtům. Přitiskněte rty na 2-3 vteřiny než vrátite ruku zpět. Pokud líbáte kluka, zlehka se o něj opřete a veďte 2 až 3 vteřinový polibek na jeho tvář. Udržujte rty měkké a hebké, nechcete aby to vypadalo jako když ho ke svátku líbá babička. Pokud chcete dát jasně najevo že se chcete líbat, zvolte místo na tváří přímo vedle rtů.

Nastavte správnou atmosféru

Je to samozřejmě i o psychice, takže se snažte udrožovat protějšek v dobré náladě a všemožně mu lichotit, je možné že převezme otěže a začne líbat on Vás. Snažte se aby Váš hlas zněl intimně, mluvte tiše a nižším tónem hlasu, můžete přivřít oči. To nejen více vypoví o vašich pravých úmyslech, ale zároveň nutí protějšek přiblížit se aby Vás lépe slyšel.

Jděte na to

Nijak neztrácejte čas, pokud si myslíte že máte zelenou, přivřete lehce rty, skloňte se a polibte partnera/partnerku. Přesné technice se pak věnujeme v následující části

Líbací technika

Udržujte své rty vlhké

Suché, svraštělé rty si nechte pro rodinné příslušníky nebo pro ty, které prostě políbit chcete, tady chceme vlhké, měkké, hebké rty.

Začněte několika lehkými polibky

Začněte několika hebkými, lehčími polibky, zatim bez jazyku, pokud se Váš partner zdá být připraven, začněte s jazykem. Snažte se vyvarovat toho aby Vaše rty měly příchuť, nevhodný je také jakýkoliv hluk který by Vás mohl z této romantické chvilky vyrušit. Dávejte si pozor aby z toho nebylo takové to dětské pusinkování. Líbejte zlehka, tiše, jemně, tak aby měla druhá osoba možnost Vás přerušit pokud by jí to bylo nepříjemné. Zároveň na tom poznáte, zda máte nebo nmáte pokračovat dále. Pozor na sliny, poslední na co chcete aby Váš partner při líbání myslel jsou uslintaný štěňátka, snažte se tomu předejít občasným polknutím slin.

Otestujte jazyk

Čím dál více udržujte Vaše rty u partnerových/partnerčiných u sebe, snažte se vytvořit jakýsi zámek a neustále se líbat, tohle je základ pro francouzký polibek. Špičkou jazyka se dotkněte partnerových/partnerčiných rtů. Pozorujte jak reaguje, pokud udělá to samé, zvyšte intenzitu polibku.

Používání jazyku během líbání se nazývá francouzský polibek. Pohybujte jazykem jako když lížete zmrzlinu, nejprve přes rty, poté co zapojí Váš protějšek, tak jazykem na jazyk. Nejprve pomalu a lehce, postupně přidávejte na rychlosti a intenzitě (pouze pokud Váš protějšek reaguje stejně). Lehce vsunujte jazyk do jeho/jejích úst a dotýkejte se špičky protějšího jazyka.

Testujte, kombinujte, uživejte si

Nezůstávejte pouze u intenzivního líbání, snažte se spomalovat a postupně zase zrychlovat, nechcete přece zůstat ve stereotypu. Střídejte techniky tak, aby Vás protějšek nemohl předvídat. Můžete přídávat i lehké kousnutí do rtu

Související články

Diskuse

Jméno:
Text:
Loňský rok:
1. Endýsek 29.08.2014 07:21h
Je to naucne je to prostte dobre
2. Ela lol 11.11.2014 22:33h
Krutý
3. mmm 16.11.2014 14:20h
:-)))))))))
4. tomixek 12.01.2015 17:48h
A když mi řekne abych mluvil na hlas ?
5. Natuška12 22.01.2015 21:25h
Super
6. Johny Depp 23.01.2015 09:07h
Kdyz ti rekne abys mluvil nahlas, tak mluv nahlas :) V tom zas takovy problem neni ne? Akorat teda nevim jak si predstavuje to mluveni primo behem libani :)
7. Davidek 21.03.2015 11:09h
Objímání se rty Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouzský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.
8. DWA 27.03.2015 22:07h
Hej Zajimavý Ale pořád jsem to docela nepochopil :D
9. Bjerg 06.04.2015 00:14h
Mám 15 a ještě jsem se s holkou nelíbal ani nedával pusu mam strach co se stanu nechci být trapák co nic neumí a nechá ho holka kvuli tomu.:(.
10. Alojs 02.01.2016 00:51h
Pokud ona začne líbat vás nebo dá signál nemusíte nic testovat běžte do toho rovnou, ale ne tak aby jste jí jazykem vjeli až do žaludku.
11. Domino 15.04.2018 23:05h
Nevim co mám dělat při tom líbání
12. Tvoje Máma 12.02.2022 23:02h
Díkec za radu! Určo vyzkůšám =P
13. Adušenka 8.6. 2023 08.06.2023 07:02h
Nikdy jsem nemňela kluka na živo kvuli tomu že se bojim že se strapním neumím se líbat nevim jak na to
Zobrazena strana 1 z 1 celkem