https://www.high-endrolex.com/24
https://www.high-endrolex.com/24
https://www.high-endrolex.com/24
https://www.high-endrolex.com/24
Jak sbalit holku | JakSprávně.cz

Jak sbalit holku


Každá žena je jiná.Kdyby byly všechny stejné, tak by vás ta jedna konkrétní tak nezajímala, viďte? Zde je jak několik různých způsobů, jak ženu upoutat, tak kde ji najít. Projděte se přes několik základních pravidel, které vyhrají nad každou ženou, kterou má cenu získat a pročtěte si pár tipů jak sbalit holku.

1. Měj svůj vlastní život.

Pokud se chcete stát jejím kamarádem, bude to obzvlášť důležité. Sebevědomým dívkám se nelíbí kluci, kteří svůj život nemají a budou pak na dívce záviset. Některým se to teda líbit může, ale ne z dobrého důvodu. Buď proto, že si jsou nejisté a chtějí vaší pozornost nebo mají potřebu ovládat a kontrolovat lidi. Nicméně pokud chcete postupovat podle tohoto bodu, věnujte čas koníčkům, zájmům a cílům. Udržujte svá vlastní přátelství.To pak i dává šanci něco spolu podniknout aniž by to bylo rande.

2.Buď upravený

Udržujte se dobře upravený a ve formě. Chodtě vzpřímeně. Chcete-li získat holku, jako jste vy, základní čistota a vzhled jsou velmi důležité. Dívky si brzy všimnou zápachu z úst, vůně těla, mastných vlasů nebo celkové konstrukce těla.Všimnou si toho dříve, než poznají celkovou osobnost. Dejte jim šanci aby poznali vaše dobré vlastnosti, ale musíte tak udělat i dobrý první dojem vaším tělem.

Udržujte se v kondici. Cvičte pravidelně. Třeba behejte stačí 2 kilometry, ale pravidelně, několikrát do týdne. Dělejte dřepy, sedylehy apod. Jezděte na kole. Naopak to ale nepřehánějte. Všimněte si, že lidé, kteří mají přiliš mnoho svalů, vypadají, jako by jim šlo jen o to, jaký je jejich vzhled. Než o smysluplné vztahy. A navíc se to většině dívek ani nelíbí. Prostě snažte se být fit. Ale nepřehánět to. Prospějete tím hlavně sobě.

Dodržujte pravidelnou osobní hygienu. Čistěte si zuby, holte se. Pokud zrovna nemáte kartáček po ruce, použijte mentolku nebo žvýkačku. Když se o sebe budete starat, budete působit přitažlivěji. A budete působit více spolehlivě. Vždy se ujistěte, že voníte a vypadáte dobře. Budete se tak sami cítit mnohem sebevědoměji. Sprchu používejte pravidelně a není nic horšího než se po odchodu z tělocvičny pouze navonět deodorantem a do sprchy vůbec nejít.

3. Mluv s ní

Je nepravděpodobné, že se dívka o vás bude zajímat, když ani neví, že existujete. Snažte se s ním mluvit, dokonce i když vás děsí představa, že se k ní přiblížíte. Zaměřte se na to být kamarád a mluvte o zájmech, které máte společné. Staňte se jejím kamarádem. Ona se k vám nemůže přiblížit, dokud nejste přátelé.

Najděte si něco, o co se oba zajímáte. Nezáleží na tom, jestli je to nějaký ze sportů na škole nebo počítačové hry. Pozvěte ji na hru. Zahrajte si společně.

4. Rozesměj ji.

Můžete ji říkat vtipy nebo vtipné příběhy, ale není to jediná cesta, jak dívku rozesmát. Buďte odvážný a vymyslete nějakou zábavu, u které se budete oba smát. Zjistete si (nebo se ji zeptejte) její oblíbené komiky, videa, scénky, komedie nebo sitcomy. Sledujte je s ní. Čím víc se bude smát, tím víc se bude chtít smát. Pokud se bude ve vaši společnosti smát, bude se cítit uvolněně a užívat si vaši společnost.

5. Buď její kamarád

Dívky neskáčou do náruče cizím mužům, pokud ano, tak takový vztah nemá nikdy trvání. Začněte pomalu, jako kamarád, tím se navzájem poznáte. A ven choďte jako kamarádi.

Pokud se neznáte, ale chodíte spolu na stejnou hodinu, zjistěte si její jméno. Když půjde do třídy, usmějte se a zamávejte na ni. Někdy je to vše, aby si vás všimla. Zároveň ale nemávejte příliš často, aby to nevypadalo, že jste jí posedlý. Pokud máte obavy, pozdravte i některé další dívky ze třídy. Pokud nevypadá, že by si vás všimla, stačí říct Ahoj,... (a třeba dotaz na úkol, něco v kamarádském způsobu). Ale nepřerušujte třídu, nebo konverzaci, ve které je zapojena.

Pokud je stydlivá, tak je možné, že se jen usměje. Neberte to jako signál, že se ji nelíbíte.

Pokud chcete váš vztah posunout rychleji na vyšší úroveň, neuvízněte v tzv. škatulce kamarád. Dívka pak bude mít strach udělat další krok ve vztahu, protože kdyby to nevyšlo, tak přijde o blízkého kamaráda. Začněte tedy trochu flirtovat. Žena bude víc intimní s mužem, kterého zná a věří mu. Ale i tak nic neuspěchejte, buďte trpělivý. Dívky nesnáší, když je na ně tlačeno, obzvlášť ve vztazích.

Jak se držet dál od škatulky kamarád:

1.Flirtujte spolu

Pokud budete lehce flirtovat, bude si připadat nejen jak dobrá kamarádka, ale i přitažlivě. Když se s dívkou potkáte, udržte krátky oční kontakt a usmějte se. Navažte nezávazný koketní rozhovor a sledujte, jak bude reagovat. Dívky hodně reagují na řeč těla a emoce. Snažte se působit vesele a nenuceně.
Buďte klidný, zachovejte chladnou hlavu. Netlačte na sebe tím, že na ni budete myslet jako na dívku svých snů. Hlavně nemyslete na to, co se stane, jestli řeknete špatný vtip nebo řeknete něco nevhodného. Uvědomte si, že i ona může být nervózní a malé chybičky si vůbec nevšimne. Nemějte strach, pokud vám připadá flirtování obtížné napoprvé. Čím víc si zvyknete mluvit s holkama, tím víc uvolněnější se stanete. Dívky bývají často velmi nervózní, protože na každou reakci jim vypadne tisíc různých odpovědí mozku. Musí vybrat jednu z tolika možností a tak si ani nevšimnou, když zrovna řeknete něco, co jste nechtěl.
Užijte si rozhovor s touto kamarádskou dívkou, která vám zkřížila vaši cestu. I když nechcete aby váš vnitřní stres vyšel najevo, pamatujte, že váš hlavní cíl je aby vás měla taky ráda. Neříkejte věci, kterých budete litovat nebo které jsou urážlivé.

2. Slož ji kompliment

Pochvalte ji. Pokud se vám líbí, určitě najdete spoustu věcí, které ji můžete pochválit a ocenit. Proč ji to neříct? Pokud je na ní něco nové nebo jiné, pochvalte jí to. Např. účes, barva laku na nehty, tričko.
Hodně dívek je rádo pochváleno za to, co je u nich jiné než u ostatních holek. Ne něco, co má spousta dalších. Pochvalte třeba i její schopnosti a dovednosti.
Naopak neříkejte ji, že je krásná příliš šasto. Pokud opravdu je, třeba ji to říká spoustu kluků a pak to může znít banálně. Pochvalte něco, co udělala před nějakou chvílí nebo dobou. (jak třeba byla zkoušená u tabule nebo jak zvládla pracovní schůzku). Pokud nebudete chválit jen vzhled, bude vědět, že nejste povrchní, a že vám nejde pouze o to, dostat ji do postele.

3. Udělej na ni dojem.

Buďte sám sebou. Není jen jedno správné řešení. Vyřešte situaci po svém. Ukažte své jedinečné dovednosti, svůj talent. Aby na vás mohla být hrdá, něco co vás drží dál od davu. Budete se tak sám cítit dobře a vaše sebevědomí se tak zvýší. Dejte však pozor ať nepůsobíte nafoukaně. Udělejte na ni dojem, ale příliš se nechlubte vašimi úspěchy a plány. Zatímco sebevědomí je aktraktivní kvalita, domýšlivost dívky odpuzuje.

4. Překonej dotykovou bariéru.

Je zde několik cest, jak se dívky dotknout, aniž by to bylo vlezlé. Podržte ji kabát, zatímco si ho obléká. Nabídněte jí rámě, pokud jde na kluzkém nebo nerovném povrchu. Chytněte ji za ruku, když se ji snažíte provléct davem. Chytněte ji, když zakopne. Obejměte ji nebo si plácněte, když se jí něco povede. Když se bojí, dejte ji ruku kolem ramen. To vše jsou zdvořilé způsoby, jak se dívky dotknout, aniž by to působilo nevhodně.
Pokud však vidíte jakékoliv známky nepohodlí, přestaňte.

5. Pozorně sleduj a vnímej, jak na vás reaguje.

6. Nepospíchej

Milé dívky většinou potřebují více času než muži aby si uvědomily svoje city. Pokračujte nadále podle výše uvedených kroků, ale nic neuspěchejte.
Zařiďte, aby se cítila oceňována, ne neviditelná. Snažte se nevypadat zoufale a redukovat strach. Netlačte na vztach, pozorně vyhledávejte možnosti, kdy a kde se vidět znova.

Jak ji pozvat na rande

1. Pozvi ji na rande.

Pokud už se cítíte ve vašem vztahu pohodlně, pozvěte ji někam ven jen s váma. Vyberte něco, o co se zajímáte oba dva. Jestli chcete, ukažte ji svůj svět, někam, kde se cítíte dobře a kde jste na sebe hrdý. Nebo taky můžete vyjádřit zájem o její svět. Má kapelu? Zeptejte se, jestli můžete přijít na její představení.
Pokud si ale nejste jisti, že chcete ukazovat váš svět, nebo žádat o ten její, vezměte ji na večeři, na výlet nebo někde, kde můžete poznat jeden druhého lépe.

2. Snaž se aby se cítila důležitá.

Rytířství ještě nezemřelo. Otevřete ji dveře, držte deštník, aby ji zakrýval když prší, neste zavazadla a pečujte o ni. Znakem gentlemena, že dáma se cíti jako dáma. Ženy se chtějí cítit důležité a oceňované. Když s ní komunikujete, dejte si tu práci abyste víc mluvili o osobních věcech než o obecných. Když ji zvete na rande, tak v soukromí. Ona potřebuje vědět, že jste připraven udělat něco navíc, nechce slabocha.

3. Buď romantický

Můžou to být i klasické projevy jako růže svíčky, čokoláda ale snažte se být osobitý. Vymyslete něco jedinečného, co ocení jen ona. Něco, že pozná, že ji znáte, že znáte její osobnost.To znamená, že ji musíte poslouchat. Dávejte pozor když mluví. Vytvářejte si v mysli list toho, co má ráda a co ne. Jaké jsou její podivné zájmy a fantazie? Dívky si váží toho, že si pamatujete, co řekly už dávno.

4. Důvěřujte sobě navzájem

Řekněte jí, co opravdu máte rádi v životě, z čeho jste nadšený. Buďte pozitivní. I když jste měli zrovna špatný den, stejně ji přivítejte s úsměvem. Nejdůležitější je, poslouchejte, co říká. Kdykoli mluví o sobě, o její rodině, o koníčkách, pozorně naslouchejte. Občas kývněte abyste ukázal, že posloucháte. Taky občas odpovězte, když to čeká. Aby věděla, že posloucháte. Ženy ocení, když muž má upřímný zájem o to, co říká.

5. Buď sám sebou

Vy jste jedinečný. Ukažte, co je ve váš nejlepší. Musí vědět, jaký jste doopravdy. Použijte svůj talent, silné stránky. Použijte svůj smysl pro humor.Pokud máte rádi vědu, hudbu, poezii, politiku, sport, všechno ji řekněte. Žena vás tak bude milovat takového, jaký opravdu jste.

Související články

Diskuse

Jméno:
Text:
Loňský rok:
1. Milan 08.10.2013 14:10h
A tyto rady fungují i když daný kluk není uplný Cassanova ?
2. Filip 01.02.2014 12:02h
od té doby co sme se potkaly už něco uplynuloale , ja vím že se jí lýbým ale chce mně první poznat tak se ptám po jaké se mám posunout dál ???
3. Holka 16.04.2014 15:37h
Ahoj, tendaný kluk jak o něm tady někdo psal. Každý člověk je krásný a já myslím že se jí určitě líbíš!!!
4. kluk 17.05.2014 23:05h
Tohle to jsou rady... aniz bych o nich vedel, tak jsem se jimi ridil,jsou to zakladni veci, no ne ze by to pomohlo... proste zadne univerzalni pravidla neplati az najedno, shrnout na sebe pozornost, chce to se s onou osobou skamaradit a pak pomalu polehounku ignorovat,aby to vypadalo,ze je vam lhostejna, je zajimave ze holka potom prijde sama... tohle je jedina univerzalni rada na devcata funguje...
5. Balley 31.05.2014 16:20h
Líbí se my jeden kluk ze třídy,je krásný a vždy upravený možná se mu ilíbím ale když se snažím na něho zapůsobit tak mě moje nej kamarádka předběhne a hraje si na nějakou úžasnou holku.Říkala sem jí že mz to vadí ale ona mě neposlouchá říká že je to na něm,samozřejmě že je to na něm ale nevím!!!!!
6. holka2 13.11.2014 23:23h
No promin, ale kdyby tohle slysela ta tvoje holka asi by te nechala pokud neni uplne blba. Neprijde ti to trochu hnusny? Mechat ji, ignorovat ji a pocka t az se priplazi?? Ja bych to teda neudelala. A vy co todle budete cist, tak se tim neridte. Byla by to chyba. To je pro toho kluka, co sem psal.
7. Vocas 24.02.2015 23:25h
No, já jsem si to už posral
8. Náhodný 11.08.2015 00:19h
určitě, hlavně ať to nedopadne takhle, máte s někým vztah 10 měsíců a potom si říkáte jaký je ten druhý vůl a debil a kráva a takové...
9. dalsi holka 04.01.2016 19:19h
Tak vazeni, ty rady, co tu visi, jsou opravdu dobre. Kdybych potkala kluka, ktery by mel alespon par takovych prednosti , urcite bych si ho minimalne vsimla. Hlavne se neridte podle toho, co tu nekdo psal a to myslim to s tim, ze budete k holce lhostejni a ze ona pak prileze sama. To by udelala jen naka slaba holka! Ja osobne bych se na toho kluka vykaslala a vubec, takhle nekoho dusit, prece neni fer. Hodne stesti.
10. učitel 05.07.2016 03:25h
Učte se gramatiku debilovè myslím lidi v komentářích.
11. http://www.aboutfeed.com/how-to-divorce-without-an-argue/ 28.04.2020 02:21h
Speaking with your Kids it's vital your son or daughter listen to you speak about their parent. You must not bad mouth individuals who enjoy your son or daughter the . Your little one needs to hear opinions that are optimistic. It truly is your kids hear that you create opinions. And also you also must not bad mouth those who adore your young ones the . <a href="http://www.aboutfeed.com/how-to-divorce-without-an-argue/">cheap divorce online</a>
12. https://divorceronline.com/north-carolina/divorce-decree-north-carolina/ 30.04.2020 17:41h
This can be really actually just a continuation of a continuing show on choosing the upcoming steps ahead. Learn what methods you need to take when you might have divorced. Attorney James Nolletti replies questions regarding separation including some body might find a separation in excess of a divorce at newyork attorney. https://divorceronline.com/north-carolina/divorce-decree-north-carolina/
13. Kluk 14.03.2021 23:17h
A co, když je ta danná holka stydlivá na tolik, že se se mnou ani nechce bavit?
Zobrazena strana 1 z 1 celkem